Informacje o firmie

KIM JESTEŚMY I

JAK MOŻEMY CI POMÓC?

 

Jesteśmy miłośnikami i pasjonatami włoskich lodów, a najbardziej kochamy świeże lody “Fresh Gelato” czyli takie, które są spożywane od razu po produkcji. Naszą misją jest budowanie świadomości oraz szerzenie w Polsce kultury włoskiego gelato. Doradzamy naszym klientom w wyborze specjalistycznego sprzętu do produkcji lodów, doborze odpowiedniej technologii oraz kompleksowo wspieramy w prowadzeniu biznesu.

NASZE ATUTY

POZNAJ NASZ

ZAKRES DZIAŁANIA

PEŁNE WSPARCIE 360

Oferta szyta na miarę Twoich potrzeb

MGS to nie tylko dystrybutor włoskich urządzeń do produkcji lodów. To przede wszystkim niezawodny partner, który będzie Cię wspierał na każdym etapie współpracy dzieląc się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Współpracując z nami zyskasz dostęp do najlepszych specjalistów z branży lodziarskiej i cukierniczej, zarówno tych z Polski jak i mistrzów gelato z Włoch.

WDROŻENIE

DOSKONAŁEJ TECHNOLOGII

 

Od powstania naszej firmy mamy jeden główny cel - nasze produkty muszą gwarantować najwyższą jakość. Dlatego w MGS FRIGOMAT oferujemy wyłącznie nowoczesne i zaawansowane technologicznie urządzenia, cieszące się uznaniem na rynku lodowym i cukierniczym na całym świecie. MGS FRIGOMAT to autoryzowany dystrybutor na rynku polskim znanych i cenionych włoskich producentów: urządzeń do produkcji lodów, witryn oraz dodatkowego sprzętu dla lodziarni i cukierni. Nasze marki to:

 
 
 
 
 

 

pixel