Skorzystaj z dogodnych form zakupu
- RATY
- LEASING
- DZIERŻAWA
Umów się na bezpłatną prezentację
Przekonaj się dlaczego maszyny dystrybutora M.G.S. Frigomat są najlepsze na rynku
Supershow jest jedyną witryną zapewniającą widoczność 3D dzięki jej przezroczystej strukturze i pojemnikom. Oświetlenie frontowe dodatkowo eksponuje lody. Wentylowane chłodzenie z poziomym wybierakiem i podwójnym przepływem powietrza o doskonałej równomierności temperatury.
Cechy charakterysytyczne:
- Automatyczny cykl odszraniania.
- Jednoczęściowy korpus z ekologicznej izolacji poliuretanowej (bez HCFC i HFC), spieniony o grubości C02 - 60 mm.
- Podstawa ekspozycyjna i szczyt serwisowy wykonane ze stali nierdzewnej, malowany na tylnej stronie arkusz z proszkiem epoksydowym, podstawa zewnętrzna z malowanej blachy, odchylany przedni szklany otwór.
- oświetlenie LED.
- Zamknięcie boczne po stronie operatora z drzwiami przesuwanymi z poliwęglanu.
- Konstrukcja główna ze stali węglowej malowane proszkiem epoksydowym.
- Tablica sterownicza po stronie operatora, tablica elektroniczna i termometr cyfrowy wewnątrz zbiornika, regulator temperatury ustawiony na -20 / + 2 ° C.
- Panele boczne ze stali nierdzewnej inbright.
Zobacz również

Update Required
To play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your Flash plugin.